Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MacBook Air-ből a 128GB elég,...

MacBook Air-ből a 128GB elég, ha egyetemhez (fajlok letoltesehez/tanulashoz), illetve munkahoz hasznalnam csak? (A munka nem igenyel semmi komolyabb programot)

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg eleg, csak haromszoros arat fizetsz erte egy kb. barmilyen azonos tudasu windowsos laptophoz kepest es szivhatsz a mindenfele inkompatibilitassal, hianyzo office csomaggal, egy skype videohivastol kepletesen szolva leolvado processzorral. Nagyon fancy meg meno hogy vilagit rajta az apple logo, de alkalmatlan ilyesmire.
2021. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
(ja, es meg sem emlitettem a hozza valo kiegeszitok mint pl. eger, kulso billentyuzet, kulso meghajto szinten aranyaron vannak)
2021. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"haromszoros arat fizetsz erte egy kb. barmilyen azonos tudasu windowsos laptophoz kepest"

te sem vagy képben ember...


"es szivhatsz a mindenfele inkompatibilitassal"

egyet mondj :D


"hianyzo office csomaggal"

mikor láttál utoljára Mac-et?


"egy skype videohivastol kepletesen szolva leolvado processzorral"

nekem még sosem akadt ki a skype.


"vilagit rajta az apple logo"

már nem világít


"kiegeszitok ... kulso meghajto szinten aranyaron vannak"

nem kell megvenni. kiválóan működnek az olcsóbb kiegészítők is.

pl WD külső merevlemez tökéletes és nem drága.

és a 2000 forintos egérrel is kiválóan lehet dolgozni.


A 128 gigát kicsit keveslem, de mint írtam lehet akármilyen külső meghajtót tudsz csatlakoztatni.

Kiváló készülék, nagyon jó akksiidővel

2021. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a háromszoros ár tényleg túlzás. inkább olyan másfélszeres a realitás, ami mégkevesebbre olvad, ha win licences laptopot veszel, és nem ilyen "freedos" meg "oprendszer nélküli" megoldásokat.


aztán ha azt is hozzáveszed, hogy fém ház, világító bill, stb... akkor már nem is biztos, hogy drágább a mac. Nem a xar műanyag asus/lenovo-hoz kell viszonyítani, csak mert ugyanaz az intelbproci van benne...


128GB amúgy szerintem nem elég. vagyis páromnál egy játék azért fent van, a sims. és akkor ezzel vége is 😃 photoshop, meg pár alapprogram van még. Hát egy 1080p film is 16 giga. Egy évadnI sorozat 50+GB, és hát az ember nem részenként akarja leszedni.



És hát az se mindegy, hogy melyik macbook air?

Mikori kiadás? milyen konfigurációban? Mennyiért? Lehet keverem másik macbookkal, de cserélhető m.2 van rajta, nem? Vagy hát van olyan modell?

2021. febr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!