Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez miért van.????????????

Ez miért van.????????????

Figyelt kérdés

A szokásos windows szarság, fojton szétkapcsol a net és csak ujrainditással orvosolhato, teendő.

2, ti nem unjatok mar a win10 nek gunyolt valait.

3, ha telepiteni kell linuxra milyen megoldas van a c# futtatasara illetve programozasahoz.


Valaszokat koszi, osztok zold pipat is... (szokasos sablonduma amit ilyenkor irni szoktak)



2021. jan. 31. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem itt nem a windowssal van probléma, hanem a fejeddel...

#higfos

2021. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Linuxra IDE C#-hoz: Monodevelop ( [link] ).

Nem használtam, nem tudom milyen. OKJ-s képzésen láttam az egyik tantermi gépen, emlékeim szerint kipróbáltam, működött.

2021. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg feltenni egy hálózati kártya drivert a laptop / alaplapgyártód oldaláról.

#higfos

2021. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kapcsol szét a Win10 alatt a net :D
2021. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Cseréld le a Windows verziódat másikra, vagy a hálókártya drivert másikra.


2. Ha hosszútávra tervezel C# programozást, maradj Windowson. Linuxon a MonoDevelop az egyetlen normális IDE C#-os, de egyre kevésbé fejlesztik már Linuxra. A Microsoft újabban Windows-on terjeszti Xamarin for VS néven és Mac, zárt forrásúként Xamarin for Mac (vagy valami ilyesmi...) néven, a Linuxos MonoDevelop meg le van tojva. Ubuntu 20.04-es például még nincs is supportált változat, csak 18.04-hez.

Esetleg ott a VS Code, de az annyira fapados, hogy annyi erővel bármely random szövegszerkesztővel is programozhatsz.

2021. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt nem a winnel van a gond. Nálad van egy egyedi gond. Ami lehet, hogy nem is szoftveres...

Ennek kéne utánanézni. Dricert mindenképp törölném, és manuálisan raknám fel az alaplap hivatalos oldaláról. A folyamat alatt win.update OFF! mert felrakja neked simán 😃 a kis gennyláda.

2021. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
folyton
2021. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!