Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapok kékhalált folyamat...

Miért kapok kékhalált folyamatosan játékoknál?

Figyelt kérdés

Amikor kicsit magasabb (az én gépemhez képest magas) gépigényű játék játszására vetemednék, amik korábban hibátlanul futottak, megakad a kép és a hang, majd a kékképernyő felvillanása után újraindul a gép. Fontos megjegyezni, hogy alapból Windows 7 Ultimate vagy rajta 64 bites, mjad ezt évekre leváltotta egy Windows 10 Pro, amitől besokaltam és most újra Win 7 van. Ezt a jelenséget Win 10-nél nem produkálta.

Team Fortress 2: Elsőre elindult a játék, majd én hülye, megnéztem hogy megy max (1280x1024) felbontáson. Jól ment, amíg ki nem léptem majd indítottam volna újra a játékot, mert többé nem indult el. Újratelepítettem, kínkeserves órákon vagyok túl, de megoldásom nincs. Nyilván Steam-es a játék, aminek az indítását nem lehet csak úgy hasraütésre állítgatni.

A gépem amúgy ilyen felszereltséggel rendelkezik:

CPU: Intel Core Duo 2 E8400 3.00GHz

GPU: Intel Q45/Q43 Express Chipset

RAM: 4GB DDR2


2021. febr. 2. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Steam-et kerülni! Ennyi.
2021. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Próbáld uninstall után a registry-t kitakarítani például CCleaner -rel az újratelepítés előtt.
2021. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
CCleaner na neeeeee! Az a program kinyírja a gépet, senki sem ajánlja, aki komolyan pc-zik!
2021. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ragd újra nekem segített
2021. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jó lenne tudni, hogy mit ír a kékhalálkor. legközelebb írd fel, vagy fotózd le!


Én memóriára tippelnék. memtest86 mehet! (kb fél napos turtúra...)

2021. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tortúra*
2021. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt írja ki. Kicsit későn kaptam észbe, és bemozdultam a képnél, ha kell, kiírom belőle a dolgokat, de szerintem így is olvasható.

[link]

2021. febr. 5. 21:06
 8/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam értelmezni amit ír, beszélek angolul, de amit magyarul sem értek mert nem értek hozzá azzal nem jutok előrébb :D

Igazából egy gép csere lenne az észszerű megoldás de hihetetlen összegekért mennek, ez pedig talán egy velem egyidős technika, ami egy autónál is sok mivel lassan a 17-et töltöm.

2021. febr. 6. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!