Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a még újnak...

Mi a véleményetek a még újnak mondható magyar Facebookról, a hundubról?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelentéktelen, azóta hogy volt róla 2-3 fizetett hirdetés decemberben, senkit nem érdekel. Lehet behúztak vele néhány ezer embert, akik felnéztek, majd lassan elhagyják. Az 1 éves évfordulóra azt sem fogja a többség tudni, hogy mi is volt ez.


[Ez a "magyar facebook" kezd hasonlítani a "tudtok mondani olyan photoshopot" kezdetű kérdéshez. A márkanév nem egyenlő a termékkel, nem kell összekapcsolni. A kérdéses oldal egy magyar közösségi oldal, nem magyar Facebook.]

2021. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Vicc az egész, mi trollkodjuk is széjjel! Fideszközeli akart vele vakítani, orbán állhat a háttérben (neki már van profilja)... ezzel el is mondtam róla mindent, mármint a hundubról.
2021. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves #1es, hasonló veleménnyel vagyok én is a hundubról. A magyar Facebook kijelentést azért írtam, mert több helyen is utána olvastam, és sokan így hívják, gondoltam én is így említem meg. Nekem pl nincs ott regisztrált fiókom, és arról sem tudok, hogy az ismerőseimnek lenne. Csak érdekelt, kinek mi a véleménye róla. 🙂


Kedves #2 érdekes elmélet 🤔

2021. febr. 4. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!