Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám olyan, hogy...

Mit tegyek? Anyám olyan, hogy csak az ő véleménye számít, én el se mondhatom a sajátom mert fenyeget h megüt

Figyelt kérdés
Egy családi társasjáték közepette belekötött valamibe , amit mindenki megerősített utólag h nekem van igazam, de akkor ott hajtotta h neki van igaza és fogjam be, meg h lefog önteni a poharával , mit pattogok stb, kerdeztem h nem lehet velemenyem? Es csak hajtja h ne oktassam ki, ő nyert és h felfog pofozni( ezt mindenki elott) mondtam h pff uristen es felalltam az asztaltol.. az ilyen emberrel mit lehet kezdeni? Ezert vagyok ilyen mert 21even keresztul csak neki volt igaza mindig en el se mondhattam amir gondolok mert fenyegetett h megut

2016. márc. 28. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Költözz el.
2016. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, szerintem legközelebb teljes nyugalommal közöld - szintén ott, mindenki előtt - hogy kalkuláljon vele, hogy vissza fogja kapni...
2016. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
gondolkozok rajta, hogy páromhoz odaköltözök és kitalálunk valamit, mert ez nem normális h igy megaláz, csak mert elmondtam a velemenyem h csalt a jatekba, lehet h piti dolog h tarsasjatek miatt, de ha ebbe ilyen, gondold el masba..
2016. márc. 28. 19:36
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Ismerős helyzet.. hát én amellett döntöttem,hogy meghallgatom a véleményt..de leszarom :) nem fogom idegesíteni magam azzal,hogy ezen rágódom. Az ilyen embert én szeretem magára hagyni...
2016. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
majdnem ugyan ez volt nálunk is... igaz ilyeneket nem mondott, de úgy felhúzta magát egy olyan helyzeten, ahol bizonyítottan nekem volt igazam, hogy napokig nem szólt hozzám.
2016. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Eddig ezt tettem h ráhagytam, de utóbbi fél éve miota van baratom, ő olyan őszinte es kiall a velenenyeert, rajottem h nekem is ezt kene tennem, mert sose merek vitatkozni senkivel még ha jogos is, mert felek h alulmaradok es h megalaz, de rajottem h tokjol tudok ervelni, es ez anyamnak latom nemtetszik, de nem fogom rahagyni es hagyni h tovabb elnyomjon es tovabb kelljen lenyelnem a merget
2016. márc. 28. 19:42
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, de miert hagytad magad megalazni? Mondtam volna a helyedben a fenyegetesre, hogy" Igen??! Na mutasd!" Ha megindul lefogod, megveded magad, o lett volna az agressziv vadalat nem te. En mindig elmondom a velemenyem, ha kulonbozik masoketol, akkor is. Megmondom, hogy en igy meg ugy latom a dolgokat, felesleges a vita, mert nem fogjuk meggyozni egymast.
2016. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
velem szembe ült, lefogni nem bírtam volna.. de ő nem tűri el h másnak is véleménye legyen és h ne az övé legyen az utolsó szó, már rég felálltam és még mindig mondta a magáét.. holott nem voltam tiszteletlen csak szóltam h csalás amit tesz , ezek után nem tudja már jóvá tenni leírta magát a szemembe valami eltört bennem.
2016. márc. 29. 08:15
 9/19 anonim ***** válasza:
16%

Milyen ember ijed meg anyucitól 21 évesen, mert "fenyeget, hogy megüt"

😂 10 perce ezen röhögök!


Egy normális ember már 15-17 évesen kiröhögte volna egy ilyen beszólásért!


Mit tegyél?

Növessz tököket, ès költözz el!

Hacsak anyucika nem fenyített meg, hogy akkor megüt, mert akkor ülj a szoknyáján tovább...

2016. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%

Az en korosztalyom 20 eveiben mar gyereket szult dolgozott ferjnel volt.

Ti miert maradtok infantilisen anyatok mellietv?

Csak feszultseget okoz

Onnalosodj nolj fel

2016. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!