Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlenül leütöttem A...

Véletlenül leütöttem A laptopom online óra közben[több lenn](?)

Figyelt kérdés
Nos amint mondtam, leütöttem véletlenül, a kamera a billentyűzet alá van beépítve, pontosan a space alá. Meg lehet csináltatni? És ha igen, mennyibe fog fájni?
2021. febr. 11. 14:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyébként csak ez az egy szervíz nézte meg, mert a többi mondta, hogy ilyen gányolt laptopokkal nem foglalkoznak.
2021. febr. 12. 14:34
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges a kép. Ez ha valaki akar vele hobbiból, akkor megcsinálja. Vagy te, vagy odaadod valakinek. Mást nem ér már, régi ahhoz, hogy egy fillért is érdemes legyen rákölteni. Ha pesti vagy, akkor áthozhatod, elbíbelődök vele. Enyémet is most próbálom visszahozni az élők sorába.


Neked viszont így akkor új gépet kell találnod. Ez most így totálkáros.

2021. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Van másik szerencsére :) csak felváltva szoktam használni, igazából gyüjtöm az ilyen laptopokat, többek közt van ebből a márkából 6730s, 6720s, 6720t, 6710b.

Úgyhogy igazából bármikor van cserelaptopom.


Nem pesti vagyok, Debreceni :) de laktam 2 évet pesten is, de nem tetszett annyira.

2021. febr. 12. 15:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!