Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bionicle Voya Nui játék...

Bionicle Voya Nui játék játszható még valahogyan?

Figyelt kérdés
Kiskoromban sokat játszottunk vele, azonban most, hogy az adobe flash támogatás megszűnt nem tudom, van-e még rá esélyem, hogy újra játszak.

2021. febr. 12. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A netes verzió már nem biztos, hogy futna Flash nélkül, de van egy letölthető változat, ami még működőképes.

[link]

2021. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :))


És teljesen biztonságos ez az elérés, bátran letölthetem?

2021. febr. 17. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem működött, amikor kipróbáltam. Ha bejelez a vírusírtó vagy valami más védőprogram, az csak azért van, mert az ilyen régi, másfél évtizedes játékokat nem ismeri fel és emiatt automatikusan veszélyforrásként értelmezi. De bátran lehet őket engedélyezni, mert nem vírusosok, a weboldal tulajai folyamatosan frissítik a tartalmukat, hogy minden megfelelően működjön. Még maga a Lego cég is ismeri az oldalt és engedélyezi a működését, ezért is ügyelnek arra, hogy biztonságos legyen és megfeleljen a Lego elvárásainak.

Vannak az oldalon olyan játékok is, amiket ők javítottak fel, mert azelőtt hibásan működtek, például a Mata Nui Online Game II, de ezt a Voya Nui játékot is felújították. A legújabb frissítést például most januárban tették közzé. [link]

2021. febr. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valóban hibátlanul működik 😊
2021. febr. 19. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!