Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan èrdemes rendelni ps5...

Honnan èrdemes rendelni ps5 digital editiont?!

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek tapasztalata vagy ismerőse akinek már megjött egy oldalról mig masnak mashonnan nem vagy infoja hol varhato leghamarabb kiszallitas?

#vásárlás #Előrendelès
2021. febr. 13. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért rendelnél ps5-öt? Semmi értelme... majd talán 1-2 év múlva, addig sztem hagyd.
2021. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kèrdès mièrt ne,hanem honnan
2021. febr. 13. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze értem én, de ha értelmetlen a rendelés akkor azon se kell gondolkodnod, hogy honnan rendelj :))
2021. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem is értem, miért lenne értelmetlen a rendelés?


Kérdező, most minden helyen áruhiány van, úgyhogy ezzel mindenképp várnod kell még. Egyébként én a MediaMarkt -ot ajánlom, én onnan rendeltem meg a Standard verziót még a megjelenés napján.

2021. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja, és egyébként hozzám már nyilván megérkezett, de ugye én nem most rendeltem. Plusz a MediaMarktba sem fog hamarabb megérkezni a PS, mint máshova, csak azért ajánlottam, mert hivatalos viszonteladók. :)
2021. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!