Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy a Snapchaté...

Tényleg igaz, hogy a Snapchaté a jövő?

Figyelt kérdés

Egy videóban hallottam, hogy a Facebook meg az Instagram szépen lassan haldoklik, és a Snapchaté lesz a jövő.

Ez valóban igaz?



2021. febr. 14. 09:25
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Részben igaz
Nem igaz
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább az ig-é
2021. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Linkeld a videót
2021. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a FB van a legközelebb a haldokláshoz, és pont, hogy egyre többen mennek át IG-ra. Snapchatem nincs, arról nem tudok mit mondani, de tudtommal annak teljesen más a felépítése.
2021. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a Facebook ki is fog halni (mondjuk az sem mostanában), szerintem az Instagram megmarad. De amúgy a Snapchat tökre más, mint a Facebook vagy az Insta, szerintem az emberek nem fognak áttérni csak a Snapchatre, és hagyni a Facebookot, meg az Instagramot, mert például ugye alapból a Facebook, Insta olyan, hogy megoszthatsz képeket, rengeteg különböző oldal van. Snapchaten meg oké csetelhetsz, van "story" is, de ennyi tudtommal. Szerintem az Instagram nem fog kihalni.
2021. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a Snap haldoklik szerintem.
2021. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Nem is ismerek olyan embert aki használja a snapchatet
2021. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6.

Én 2 embert ismerek aki használja

2021. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Teljesen más célú platformok.

A Facebook egy közösségi oldal, az Instagram egy kép-/videomegosztó, a Snapchat önmegsemmisítő üzenetekkel operáló, azonnali üzenetküldő alkalmazás.


Ha nagyon össze akarnád vetni valamivel, akkor a Facebook Messenger, a Viber, a Telegram, a Signal, a Wire lehetnek ellenfelei - ezek ugyanis olyan azonnali üzenetküldő kliensek ( [link] ), amelyek rendelkeznek "önmegsemmisítő üzenet"-funkcióval.


(Bár a Facebook - pont az Instagram, a Whatsapp felvásárlása kapcsán felmerülő monopolhelyzete miatt - kongresszusi meghallgatásoknak, pereknek, büntetéseknek lett/lesz kitéve és akkor még nem beszéltünk az adatvédelmi botrányairól, a politikai befolyásolásáról, az önkényes cenzúrájáról, stb... - szóval van "némi" jogosultsága az előzetes "halálhíreknek")

2021. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A snapchat egy színvonaltalan alkamazás amely fiatalok igényét elégíti ki, de normális közösségi felületnek nem nevezném. Nem tudja helyettesíteni az instagrammot, sem a facebookot, legfeljebb divatalkalmazás lesz.
2021. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!