Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikrofont szeretnék csatlakozt...

Béem kérdése:

Mikrofont szeretnék csatlakoztatni a laptopomhoz, de ha bedugom a jack-be, akkor eltűnik a hang (azt hiszi a gépem, fejhallgatót dugtam be). Hogyan tudnám elérni, hogy a mikrofon is működjön, de a hangot is halljam?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék mikrofonos fejhallgatót bedugni, és mikrofon csatlakoztatás nélkül semmi nem hallatszik belőlem. Új drivert stb. nem tudok rátenni, céges gép, a rendszergazda semmit nem enged mókolni. Köszönöm!

2021. febr. 16. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha négypólusú jack aljzat van rajta, tehát headsetnek való, akkor marad a headset. Esetleg egy elosztóval köthetsz oda hangmotyót. Ha van bluetooth, és nem zavar a késés, amit bevisz, akkor az is lehet megoldás. Ha csak a késés a baj, zsebbenyúlósabban lehet találni sokkal kisebb késésűt, talán AptX támogatás lesz a barátod, csak támogassa a noti bt adaptere is (asszem legalábbis... ha érdekel, low latency bluetooth audio kereséssel nekiindulhatsz a részletek kiderítésének, én most nem fogok).
2021. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ!
2021. febr. 16. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:

BT adaptert semmi esetre sem javasolnék, mert ha le van védve a gép admin által, akkor nem fogja feltelepíteni az illesztőprogramot.

Szóval kizárásos alapon headset, vagy jack elosztó: [link]

2021. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Én is a beépített bt vezérlőre gondolok itt inkább, külön még egy otthonfelejtős junk nem nagyon kell senkinek. :)
2021. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: szerintem a beépített BT vezérlő sem jó, mert a párostás során ott is kell illesztőprogramot telepítenie, amit nem tud védett fiók esetén.
2021. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az változó lehet, hogy tiltogattak-e az eszköztemetőben csak emiatt.
2021. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a megoldás az lett, hogy bedugtam egy jack-elosztót, és erről megy a mikrofon és a hangfal, jobbat nem tudtam.
2021. ápr. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!