Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha véletlenül arra kattintotta...

Ha véletlenül arra kattintottam (telefonos oldalmegnyitáskor), hogy engedélyezem, hogy egy oldal értesítéseket küldjön, hogy mondhatom le?

Figyelt kérdés
Amikor bejött az oldal, kiírta hogy értesítéseket akar küldeni, és "tiltás" helyett véletlenül "engedélyezés"re kattintottam. Azóta folyamatosan idióta értesítéseket küld a telefonomra. Szeretném tiltani, de erre nem találtam lehetőséget.

2021. febr. 19. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az értesítést picit oldalra húzod, vagy hosszan megnyomod, megjelenek a fogaskerék, megnyomod, megkeresed az értesítési beállításokban az a weboldalt, a kék izét megérinted, hogy szürke legyen. Sikerült?
2021. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült!
2021. febr. 19. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!