Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom visszaállítani h...

Hol tudom visszaállítani h frissítsen a Windows 10?

Figyelt kérdés
valamiért ki lett kapcsolva a frissítés és vissza szeretné kapcsolni de nem dobja fel azt az opciót amit kéne. Mit csináljak,hogy tudom visszakapcsolni?

2021. febr. 20. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Gépház, frissítés és biztonság, windows update beállításai, speciális beállítások, frissítések szüneteltetése.
2021. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A windows update résznél nincs semmi más lehetőség, annyit ír h "Hiba történt.Próbálja meg később megnyitni a gépház alkalmazást"
2021. febr. 20. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy tiszta reinstall (partíciótörléssel) biztos helyre teszi. De aztán ne telepíts újra olyan hacker progikat amivel elcseszted.
2021. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor ugye nem vesznek el a gépen lévő dolgok? 😅 Bocsánat de analfabéta vagyok az ilyen dolgokhoz..
2021. febr. 24. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!