Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha VHS kazetták digitalizálásá...

Ha VHS kazetták digitalizálásához a laptop mikrofonja van beállítva hangrögzítő eszközként, akkor a külső zajokat is felveheti?

Figyelt kérdés
Tehát így a külső zajok is benne lehetnek a felvételben?

2021. febr. 23. 11:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Imádom, ahogy össze-vissza beszélsz, a fene se tudja követni, mit és hol állítasz be..
2021. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11


Akkor részletesebben: Az adapterem Terratec Grabby, ehhez adtak DVD-n egy Magix Video Easy programot. Ahhoz, hogy a videomagnó által lejátszott hangot vegye, az adapter nevét kell kiválasztani az Audio Source listából. Mivel már ez előtt is aggódtam, hogy felveheti (nem biztosan, de lehetséges) a zajokat, amik pl. odakintről hallatszanak be, ezért az Eszközkezelőben kikapcsoltam a laptop mikrofonját. Ez 2 hete volt, ma pedig megláttam, hogy pont a mikrofon az az eszköz, ami hangot rögzít a Magix programban. Még az is érdekes, hogy miután innét is kitöröltem, és már csak azt mutatja, hogy "nincs telepítve hangeszköz", akkor is hallható továbbra is a videó hangja. Én sem értem már ezt...

2021. febr. 23. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!