Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az írásvédett...

Hogyan lehet az írásvédett pendrive-ot orvosolni?

Figyelt kérdés
Ott kezdődik a történet, hogy a gépem újra telepítése előtt álltam, az előző rendszert a microsoft oldaláról töltöttem le, de a mostani torrentes verzió, amibe fel vannak alapból telepítve a keretnetrendszer meg stb... Mindenek előtt pár fontos fájlt lementettem a pendrive-ra. Oké, újra telepítés megtörtént, húznám vissza a gépre, amiket lementettem és benyögi nekem, hogy a fájl(ok) zárolva vannak, nincs elég jogosultságom a hozzáféréshez. Az a vicces, hogy a legutóbbi fájlokat zárolta le csak, míg ami eddig rajta volt az pendrive-on szabadon törölhető, áthelyezhető másolható, de ezek, amik a legfontosabbak, azokhoz NEM enged hozzányúlni! Na, próbáltam egy kis ügyességekkel eszembe nézni a problémának, mint például: parancssor, regedit, engedélykéréseket meg megbabráltam, de úgy vettem észre maga a rendszergazdával sem érek semmit, mert mintha önmagát tagadja ki. Bioszban próbáltam kiszedni az írásvédettséget. Kitisztítottam a pendrive-ot, írásvédett pöcök nincs rajta tehát az off. Kellenek nagyon azok a fájlok, de már nem tudom mitévő legyek. Három napja szenvedek vele, a hajamat kitéptem. Kukába még nem vagyok teljesen hajlandó kidobni, mivel a többi fájl működik, csak ezek nem. Szívesen várom valami hacker tanácsát is akár! Előre is köszi!

#pendrive #írásvédettség #hiba a köbön #Kell aza fájl #Segíts lécci ' #pendrive hiba kijavítás
2021. febr. 27. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Próbáld meg linux rendszergazdaként!
2021. febr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"de a mostani torrentes verzió"


Megérte?

2021. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
#2 mindig torrenteset telepítetem, sosem volt vele semmi gond, sőt, a linux rendszereket is mindig torrenttel szedem le. Nem a technológia a probléma sosem, max a forrás. ;)
2021. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!