Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megszüntettem az e-mail...

Megszüntettem az e-mail címemet, nyitottam újat Sajnos utána jutott eszembe,hogy oda voltak elmentve a verseim. Költözködèkor pedig elvesztek a papírok, amikre írva voltak. Nagyon szomorú vagyok emiatt. Lehet a régi címet valahogy visszaállitani ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet visszaállítani. De ami fontos, az több példányban is megvan, ez alap dolog. Azokat elő tudod szedni. Ha nem volt meg több példányban, nem volt fontos.
2021. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

írj a szolgáltatónak hátha


1% esély max

2021. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint az email szolgáltatás üzemeltetőjének
2021. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első. Írtam, hogy több példányban megvolt. Ne tudd, hogy nekem mi volt fontos. Jó ? Ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni. Kár, hogy néhány ember nem a válaszadásra szorítkozik, a magánvéleményedet, dolgiam megítélését pedig hagyd meg magadnak, vagy közöld annak, aki erre kíváncsi.
2021. márc. 2. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
A megszüntetés azonnali volt, vagy volt határidő amikorra megszűnik? Ha a határidő már lejárt, onnan már csak a magasabb állami, hivatali szervek érik el. Azt hiszem 5 éven át tárolni kötelesek a szolgáltatók. De nem hiszem, hogy magánembernek kiadják.
2021. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!