Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Diagram készítés kérdőív...

Bogapetra kérdése:

Diagram készítés kérdőív adataiból?

Figyelt kérdés
Sziasztok elakadtam és ehez szeretnék segítséget kérni feladatnak kaptam hogy ennek( [link] a kutatásnak az adataiból csináljak egy excel diagrammot. Mivel rengeteg az adat ezért nem tudtam hogy kellene ezt beolvasni hogy a végén egy diagrammot kapjak. A segítséget előre is köszönöm!

2021. márc. 3. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elérhető az oldalra mutató link!
2021. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bemásolod az adatokat excelbe és diagrammot tészítesz belőlük.
2021. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. A link helyesen: [link]

2. Elérhető Excel formában is: [link]

3. Bár LibreOffice Calc, de például így: [link]

a diagram és a tengelyek címeit manuálisan adtam meg, a nemek kijelölésnél meg használni kellett a CTRL billentyűt ;) .

2021. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen eddig a részig eljutottam de nekem az összes kérdés és az összes vizsgált relatív gyakoriság szerint kellene egyet csinálni és ezzel vagyok bajba
2021. márc. 3. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyik megoldás, hogy felveszel új adatsorokat:

[link]

ebből lesz egy ilyen ömlesztett grafikonod:

[link]

vagy több tartományt jelölsz ki:

[link]

2021. márc. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arra esetleg van megoldás hogy az öszes adat egy diagramon legyen tényleg az öszes mer mikor én ezzel próbálkozom nem igazán jön össze
2021. márc. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!