Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám, hogy...

Az lenne a problémám, hogy eléggé kevés az FPS-em, CS:GO-n pl fullon 50-60fps-el viszi, én arra tippelek, talán gyenge a processzor is, vagy az elég lenne, és vegyek hozzá egy videókártyát?

Figyelt kérdés

Én a processzorra tippelek, de ha vennék bele legalább egy 4GB-os videókártyát, mennyivel lenne több az FPS-em? CS:GO-n fullon 60-70fps-em van.

- Processzor: AMD Ryzen 3 3200G 3.6GHz

Jelenleg integráltról megy az egész.



#processzor #fps #kösziahozzászólásokat #amdryzen3
2021. márc. 4. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A RAM-nak dual-chanelben kell üzemelnie!


Magas órejelű RAM kell a integrált kártához 3000-3200MHz.

2021. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2x8 GB RAM van jelenleg a gépben, dual-chanelt nem igazán értem.
2021. márc. 4. 17:30
 3/5 anonim válasza:
Az integrált processzorok nem feltétlen olyan erősek,ezért én mindenképpen ajánlanék egy dedikált videokártyát, lehetőleg minimum 4gb-os verziót. Az első válaszoló nem tudom miért hozta fel a Ramot, de ha már itt tartunk, a dual chanel azt jelenti, hogy pl. 16 giga ramot nem egy darab kis sticken raksz be a gépbe, hanem két darab nyolcas sticken. Ha egy sticken van 16 giga ram, akkor 64 biten üzemel, de ha kettő sticken van 16 giga ram, akkor 2x64 biten üzemelnek, ergo jóval gyorsabb teljesítményt mutatnak fel.
2021. márc. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mellesleg az fps növekedésének a mértéke függ a kártya típusától amit veszel, ez így nagyon tág kérdés. De integrált kártyával max grafikan 60-70 fps egész szép érték, nem beszélve arról, hogy egy csgo-ban bőven elég.
2021. márc. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A videókártya miatt. Fix. Az integrált nem valami izomagy. Jelenlegi árak mellett én is csak asus 1030 2g gddr5 mertem venni. Kicsit erősebb kártya már 100ropi.
2021. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!