Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell G3 3590 laptopon hogyan...

Dell G3 3590 laptopon hogyan tudom állandóra beállítani a billentyűzet világítást?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy ugyebár a laptopomon van billentyűzet világítás, de pár másodperc után elalszik és éjszaka ez eléggé zavar, azt szeretném, ha folyamatosan világítana. Ez lehetséges? Próbáltam az F10 billentyűvel, de ott csak kikapcsolni tudom, vagy a fény erősségén állítani.

2021. márc. 4. 21:20
 1/2 CspCsj ***** válasza:
100%

A kézikönyvében benne van:

- lépj a BIOS-ba (bekapcsoláskor F2 gombbal, vagy ha nagyon gyorsan indul a rendszer, akkor Windows alól a mellékelt video szerint)

- System Configuration menüpont

- Keyboard Backlight Timeout AC értékét állítsd 10 másodpercről magasabbra, vagy Never-re (soha ne kapcsoljon ki töltőre csatlakozva)

- Keyboard Backlight Timeout on Battery értékét hasonlóan (akkus használatnál)

- Apply gomb menti a változtatásokat

- Exit gomb újraindítja a laptopot


Segítség:

https://www.youtube.com/watch?v=K3rqVRfdt0w

2021. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2021. márc. 4. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!