Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tennél egy próbát, Androidos...

Tennél egy próbát, Androidos rendszerrel PC-én/Laptopnon egy részletes útmutatás segítségével? (2021)

Figyelt kérdés
Nem a Windows helyett,hanem mellé

#Windows #Android #x86 #Phoenix OS #Bliss OS #Prime OS
2021. márc. 6. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Meg várom míg valaki sikeresen telepít általad egy ilyen rendszert
13 szavazat
 1/10 anonim válasza:
Nem, mert teljesen fölösleges.
2021. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért, tartod annak #1 már ott tart az egész mint telepítés menete mintha egy játékot/programot telepítenél
2021. márc. 6. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, de értelmetlen. Attól még hogy könnyű a telepítés menete, nem lesz értelme.
2021. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Windows-ról telepítsük nem kell semmi más csak a lememzkép és a supreme-gamers.com oldaláról a telepítő alkalmazás
2021. márc. 6. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Hiába kapálózol az egyszerű telepítéssel, ha egyszerűen NINCS értelme...
2021. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek hozzá leírás. Letöltöd a lemezképét, és kiírod pendrive-ra. Majd a pendrive-ról boot, és már be is tölt a live rendszer. Ott ki tudod próbálni milyen az android egy pc-n. Ha tetszik, akkor telepíted. Nekem nem tetszik :-)
2021. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az szerintem a legtöbb embernek zsák utca mert ha nem tetszik akkor a Windows rendszerbetöltést nem tudja vissza állítani és ha rákeres a neten csak jó hosszú órák után tudja vissza állítani az Android telepítése előtti állapotra. Az alkalmazással való telepítéssel ilyen kimenetel nem fordul elő.
2021. márc. 6. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Windows mellé nincs értelme, csak gyenge pc-ken. Egy valamire való gépen egyszerűbb simán bluestacksezni.
2021. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiprobáltam és ráfásztam mert, a Hangry Dragon-ba már a Mad Snax Sárkánynál befagyot. Pedig alap bealitásokkal fut egy intel i5-7400 procin, 8 GB Ram, NVidia GTX 1050 TI és egy 250 GB SSD tárhely társaságában.
2021. márc. 6. 22:25
 10/10 A kérdező kommentje:
Kérlek szólj hozzá komment formályában és reggel elküldöm privátba
2021. márc. 6. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!