Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Antiinformatikus segítségért...

Antiinformatikus segítségért könyörög Örököltem egy céges laptopot... matrica az alján meg minden hallelujah működik is... most is erről vagyok... de szeretném újra telepíteni? érteni persze nem értek hozzá... innen szép nyerni

Figyelt kérdés

jeligére várok ötleteket miegymás.. :)

előre is köszönöm...



2021. márc. 6. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
De miért akarod újratelepíteni, ha működik? Ha hozzányúlsz, jó eséllyel nem fog.
2021. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Te érted, mit szeretnél kérdezni?
2021. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lali51 ***** válasza:
76%
Google!!!!
2021. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést valamiért nekem sem sikerült felfognom...neked sikerült...esetleg?...
2021. márc. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Először bekapod az antibébi tablettát, aztán megkéred az informatikust hogy elégítse ki az igényeidet..
2021. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Én csak azt nem értem, hogy miért nem lehet a KÉRDÉSEDET normálisan, érthetően feltenni? Humorizálni akartál, csak nem sikerült? Vagy ennyire nem megy a magyar nyelv, hogy még egy tök egyszerű kérdés megfogalmazásával is elhasalsz?
2021. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi nem érthető? A win10-ben van egy olyan funkció, hogyha megnyomod a Win+.-ot, akkor előhoz egy olyan ablakot, ahonnan emojikat lehet berakni. Újra lett telepítve a WINDOWS, és azóta nem működik. Ezen mi nem érthető? Ha nem tudsz ennek a létezéséről se, akkor ne kezdj el okoskodni. Köszi.
2021. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, nem ide szántam, egy másik kérdés alá.
2021. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!