Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 100ezer körül létezik normális...

100ezer körül létezik normális számítógép?

Figyelt kérdés

Egy kis egyszerű gépet szeretnék venni apukámnak, de mindenki azt mondja körülöttem hogy 150nél kezdődnek. Viszont apukám csak netezésre használná kb...és nem sajnálom rá a pénzt, de..ha nem használná többre, feleslegesnek tartom nagy összegben vásárolni.

Szóvaal esetleg tudnátok ajánlani egy jó kis gépet, ami nem csillagászati áron van de azért nem megy tönkre hamar?

Mikre figyeljek? Proci, Videókkártya...nem nagyon értek hozzá...



2021. márc. 8. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hardverapró/brandgép


I5 4magos (2,3,4GEN)

8gb RAM

SSD (win)

HDD


Ennél komolyabbat fölösleges venni.

2021. márc. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! NAgyon hasznosak voltak a válaszok.

Tényleg érdemesebb a használt gépek közül választani, mert ár érték arányban erősebb gépek...persze a garancia ami nincs...De valamit valamiért

2021. márc. 9. 16:42
 13/13 anonim válasza:
Nemrég keresgéltem én is hasonló problémára megoldást (home office-ra kellett gép) de mivel különösebben nem értek hozza én itt kertem segítséget [link] szerintem nézz ra.
2021. márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!