Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valakinek van ötlete mikor...

Valakinek van ötlete mikor lesznek már végre normális árban az Nvidia kártyák? És lesz valaha 3060 TI 130 ezer forintért, vagy az csak valami vicc volt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hahaha 130-ért.. ennyi pénzért levegőt vehetsz.idén nem valószínű hogy bármi is változna,ez a helyzet a gyártóknak is tökéletesen megfelel.lehet még évekig ez lesz.
2021. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1) akkor majd 2x annyi kártyát vesznek vagyis nem oldódik meg semmi.
2021. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fogjanak össze a gammerek,azt csapkodják szét a bányászokat...

Vegyenek nekik szivlapátot,azt mehetnek le a bányába,,,az az igazi munka...

2021. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Épp tegnap néztem, hogy a 2020 márciusában 94k-ért vásárolt 1660 superem most 210-230k..... o.O

Hát komolyan elgondolkodtam, hogy 150k-ért meghirdetem.

3060Ti 130-ért majd 2022-2023-ban lesz használtan miután a saját árának több100szorosát kitermelte valamelyik bányarigben.

2021. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor összeomlik a bitcoin árfolyam.
2021. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól olvastam ma 15%-ot esett. Még egy kicsi és tele lesz az ebay fillérekért ezekkel a kártyákkal.
2021. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a Bitcoin árának kell esnie hanem az altcoinoknak, főleg az Ethereumnak ahhoz, hogy kevesebben bányásszanak (az is igaz, hogy gyakran együtt mozognak az altcoinok a Bitcoinnal).

Az Ethereum átáll bányászás helyett letét alapú biztosíték rendszerre (akkor is kell számítási teljesítmény a tranzakciók számolásához, de nem ilyen többvideokártyás rendszerek, mint most), ez 1, legfeljebb 2 év múlva következik be, akkor tényleg elárasztják a használt videokártyák az apróhirdetéseket. Mert ugye a legtöbben Ethereumot bányásznak ezekkel az újabb kártyákkal (persze maradnak még bányászható altcoinok, de azokat kevesebben bányásszák). Legkésőbb addig kell várni. De akkor annyian fognak ezekből az eladó kártyákból vásárolni, hogy nem biztos, hogy azonnali jelentős áresést fog jelenteni és biztosan megjelennek a skalperek is, akik felvásárolják majd a bányászoktól a használt kártyákat, hogy eladják haszonnal. Azután viszont visszatérnek a normál árak.

2021. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!