Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy új ASUS X515M laptopom...

Van egy új ASUS X515M laptopom, nem olyan régen volt először bekapcsolva, pár nap használat után elkezdett nagy zúgni. Mi lehet ennek az oka és mivel lehet orvosolni?

Figyelt kérdés

A ventilátorja pörög túl, mindent megpróbáltam már, de nem sikerült elhárítani.

Nagyon hangos és zavaró. Mit lehet ez ellen tenni?

Hogy lehet leállítani a ventilátort?



2021. márc. 10. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom, hogy leállítsd a ventillántort, mert csak még nagyobb baj lenne belőle. Mivel új laptop, gondolom van rá garancia, szerintem vedd fel a kapcsolatot az eladó céggel, és majd ők megjavítják.
2021. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nézz feladat kezelőt. Nem használja a processzor valami nagyon?


Amúgy nekem is ez a gondom, csak nekem egy HP Probook 450 G6 -nál.

A tök hideg laptop, bekapcsolás után maxon pörgeti a ventit, egészen addig míg ki nem kapcsolom, majd újra be. Utána megjavul. De nagyon ritkán csinálja, kb minden 15-20. indításnál, így én nem tulajdonítottam neki jelentőséget.


Mielőtt visszaküldöd esetleg egy BIOS frissítést megpróbálhatsz.

2021. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!