Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet ez a Facebookomal?...

Miért lehet ez a Facebookomal? HELP!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Észrevettem egy ideje hogy nem kapok egy lájkot sem kommentet senkitől...azt hittem haragszanak rám az emberek de úgy látszik nem ez a helyzet hanem szimplán nem lássák a bejegyzéseim/képeim stb a hírfolyamban...

Ezt elsőnek onnan tudtam meg hogy a feltöltöttem egy új profilképet és nem reagált rá senki.. még azok sem akik általában szoktak (barátok,család..stb.)

Mi lehet a baj? Nem állítottam el semmit minden ugyanúgy van mint az elmúlt években.

Köszi az értelmes válaszokat előre is.



2021. márc. 13. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy leiratkoztak rolad, azaz barmit toltesz fel, nem kapnak rola ertesitest, vagy sikerult a postjaidat ugy lekorlatozni, hogy csakis te latod oket.
2021. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az első kizárt hiszen nem tettem ki semmi olyat amitől le kellet volna iratkozni rólam :D

A másodikat meg nem értem hogy jöhetett össze..

2021. márc. 14. 20:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Mellekattintassal.
2021. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Láthatóságot módosítsd Nyilvános-ra vagy Ismerősökre. Utóbbi esetnél csak az ismerőseid fogják látni, hogy kik reagáltak a képeidre illetve mit kommenteltek oda.
2021. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nálam is pont ez van... 1-2 like szó szerint, pedig egész jó képeket teszek ki, nálam csak ismerősök láthatják. (lehet próbaképp egy csöcsös segges képet kéne kitenni, ha arra nem jön sok like, akkor semmire)
2021. márc. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Minden nyilvánosra van állítva már évek óta írtam is hogy nem változott semmilyen beállítás,nem állítottam rajta soha.


#5 igen nekem is ez van nem értem...

2021. márc. 16. 15:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki már legalább 4-5 éve nem használta a facebookját és nemrég frissen tett fel új profilképet és 0 reakció volt rajta.


Lehet, ha évekig nem posztol valaki semmit a facebookon, még annak se adja ki, aki évekkel ezelőtt szinte mindig lájkolt neki.

2021. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok azaz 7-es


Még annyit, lehet, hogy az ismerőseink némelyike törölte a facebook profilját, amin mi megvoltunk neki isminek, vagy pedig néhányan meguntak minket és kitöröltek az ismerőseik közül.


Sőt még ráadásul az ismerőseinknek is fokozatosan lesznek új ismerőseik és az is már elterelheti a figyelmet a mi posztjainkról.

2021. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod ha többet posztolok akkor lehet hogy több elérést érek el?
2021. márc. 17. 21:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Például a facebook történeteket, azaz napokat többen látják mint a sima facebookon való posztolást.


Mert a facebook algoritmusa a facebookon már nem dob fel minden ismerősünknek posztot rólunk, csak az új frissen szerzett ismerősöknek, de a történeteket/napokat még a régi ismerősökből is látják sokan.

2021. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!