Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mièrt erőszakos nèmelyik...

Mièrt erőszakos nèmelyik ember a mèg a facebook-on is?

Figyelt kérdés
Felnőtt nőkènt tettem föl a kèrdèst.Nem az első eset,mikor olyan fèrfiak akarnak rám nyomulni,akik tudják,hogy van párkapcsolatom,ès olyanok akarnak az ismerősöm lenni,akit nem szeretnèk.Van egy fèrfi akit letiltottam az első alkalommal,majd csinált egy másik profilt,amin ugyanaz a neve,ès arról is letiltottam. Kèsőbb harmadjára is bejelölt,de már másik keresztnèven,ès szintèn letiltottam.Ismerem azt a szemèlyt,ès erőszakos karakter.

2020. júl. 17. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Mert ez a hierarchia velejárója. A hierarchia meg ott van az összes állatban, az egyed fejlődésben akár 800 millió évre visszamenőleg.
2020. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet ,mert a párom meg szelíd termèszetű.
2020. júl. 17. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Van egy férfi... Ez egy férfi. Nem lehet ebből általánosítani.

Mennyi férfi van, akinek tetszel és még csak be se jelöl, vagy rád se ír? Ezeknek a számát tudod?

2020. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

A hierarchiai része a dominancia....

De inkább hagyjuk. Nekem erre most nincs türelmem, hogy a végén lepontozzanak.

2020. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mikor kiírom,hogy párkapcsolatban vagyok,ès olyan kèpet rakok ki,amin a párommal vagyok,mègis kezdemènyeznènek kapcsolatot.De ezt ugyanúgy a kedvesemmel is megcsinálnák.
2020. júl. 26. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Nem ez a bunkó parasztság, azaz proliság része.


Nem volt gyerekszobája, így mondják finomabban.

2020. júl. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!