Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop kijelzőjének tükrözése...

Laptop kijelzőjének tükrözése monitorra. Hogy lehetséges a kiterjesztés?

Figyelt kérdés
Nem tudom ez mennyire buta kérdés, de nem teljesen világos valami. Amikor a Tv-re kötöttem rá a laptopot HDMI-vel, akkor igazából csak nagyobban láttam a laptop tartalmát, és kész. De YouTube videókban azt láttam, hogy, ha összekötik a monitort és a laptopot, akkor nekik kiterjeszti, vagyis kihasználja azt a nagyobb rendelkezésre álló területet, nem csak pusztán ugyanaz lesz nagyobban. Az általam használt tervezőprogramoknál hasznos lenne, meg persze alapvetően is. Esetleg erre való a displayport, vagy pontosan mi a különbség a kettő között? A Lenova Legion gépemen található egy mini-display port.
2021. márc. 15. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Windows gomb + G

ezzel a kombinációval tudod állítani, hogy kiterjesztés legyen vagy másolás

2021. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Win+P gomb.
2021. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Win + G nem az Xbox Game Bar?
2021. márc. 15. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaja, elb🤭sztam
2021. márc. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!