Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Átverés vagy tényleg van ilyen ?

Átverés vagy tényleg van ilyen ?

Figyelt kérdés

Nemrégiben egy nevesebb használt hardverrel foglalkozó oldalon megkötöttem egy üzletet utánvéttel GLS futárral. Az eladó elvileg előre kifizette a szállítást és már csak várja a futárt. Ennek már lassan 4 hete. Folyamatosan kérdezem, de mindig az a válasz, hogy "elvileg már jön a cuccért a futár és 1-2 nap ott lesz".

Most csak szórakozik vagy tényleg van ilyen ? Vírushelyzet van de a szállítást nem akadályozza...



2021. márc. 17. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos, mit értesz az alatt, hoyg "megkötöttél egy üzletet" valakivel.

Ha csak van egy szerzödés, ami kötelez téged megvenni az adott cikket, az rendben van.

Ha azonban ezzel azt akarod mondani, hogy kifizettél valamit és arra vársz, akkor el is felejtheted.

2021. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

4 het alatt ha nem esett le: Nem fog semmit küldeni, futár legkésőbb 3 napon belül ott lett volna érte, de ha délután 3-4 előtt vna rendelve akkor általában már m

másnap átveszi.

2021. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék. Megkötés alatt azt értem, hogy meg lett beszélve, hogy el van adva nekem. Elvileg ő már kifizette a szállítást (nem tudom, hogy ha még futárral nem találkozott...). De ezalatt a 4 hét alatt csak ígérgette, hogy még nem volt de már jönniük kell. Aztán előző héten elvileg beszélt velük, hogy hétfőn megy a futár, de HÉTFŐ az ünnep volt nem is dolgoztak szerintem...
2021. márc. 17. 14:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3: Nem nagyon akarlak elkeseríteni, de az emberek zöme ilyen hazudozós, sz.a*r, senkiházi, amikor erre rájössz, akkor mondják rád, hogy felnőttél.


Nevetséges, de mégis igaz!


(általában az a nevetséges, ami igaz, és fordítva)

2021. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Melyik oldal melyik hirdetője? Milyenek az értékelései?
2021. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2021. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Gondolom eladta másnak, vagy másnak tartja. Ezt a sunnyogást mondjuk akkor sem értem. Remélem még nem fizetted ki...
2021. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Magánszemélytől kizárólag személyesen, ha nem lehetséges megoldani ezt, akkor inkább elállok a vételtől, pontosan a kérdező esete miatt.
2021. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden futárcég dolgozik a vírusban is. A múlt héten vásároltam valamit, másnap megkaptam. Örülj neki, hogy nem előre fizettél, mert akkor már keresztet vethetnél a pénzedre. Én közölném az eladóval, hogy ennyi várakozás után elállok a vásárlástól, ígyse-úgyse fog küldeni semmit. Szélhámos.
2021. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nem fizettem, és pontosan ilyen lehúzás elkerülése miatt ragaszkodtam az utánvéthez, és lám milyen jól tettem.
2021. márc. 17. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!