Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » RX 6800 Phantom Gaming 16GB...

RX 6800 Phantom Gaming 16GB Videokártyával naponta mennyit pénzt lehet bányaszni?

Figyelt kérdés

Ha van belőle 3-darab akkor mennyit keres egy nap alatt?

Addig dolgozna míg a garancia meg van rá! Meg éri be fektetni ennyi pénzt?


A videó kártyák ára (3db)

1 619 970-Forint


Inkább olyan emberek válaszát várom akik értenek is hozzá valamit és nem csak a levegőbe beszélnek!

Köszönöm



2021. márc. 17. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


én egy 1080Ti vel bányászok, igy a te kártyádról nem tudok nyilatkozni, de a fenti linket veheted alapul.


ha marad ennyi az értéke, akkor jelenleg havi kb 210ezer Ft a 3 kártyával, max 8 hónap alatt megtérül.

2021. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vagy érdemesebb lenne egy ilyet vásárolni?


PNY GeForce RTX 6000 Quadro 24GB GDDR6 (VCQRTX6000-PB) Videokártya


Ez 1 darab és az ára


2 080 460 Ft

2021. márc. 17. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
kulcsszavak között látom a bitcoint, na most ugye tudod, hogy videókártyával semmiképp nem bitcoint kell bányászni, azt nem éri meg.
2021. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem értek hozzá ezért teszem fel a kérdést!

Köszi h szóltál igazából csak arra lennék kíváncsi hogy kb mennyit lehet keresni ezzekel a kártyákal stb

2021. márc. 17. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ethereumot bányássz vele, amúgy 1 éven belül vissza hozza az árát bőven, ezért is ilyen drágák a kártyák. 2 db rx 580 8 gb-al fél év alatt kerestem 300 ezret, igaz nem vontam le a villanyt, de nem olyan magas a villanyszámlám. Én is csak hobbi szinten tolom a bányászatot.
2021. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Villanyt le kéne belőle vonni, mert akkor kicsit lesül a mosoly (tapasztalat)
2021. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!