Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki milyen webkamerat hasznal? ...

Ki milyen webkamerat hasznal? Amit konnyu korbe forgatni a szobaban? Mikrofon nem fontos Hd webkamerat kernek a gyereknek, nekunk laptopon nagyon szemcses. Maximum 20 ezer forintig

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne már hogy konkrétan hd webkamera kell.

Milyen iskola ez??


Egyetemista vagyok de lepippantanám magam, ha még most vetetnének velem hd webkamerát mikor 1 éve mindegy volt. Így is venni kellett egy nagyon drága laptopot a programok miatt. Akinek meg ugye nincs csak asztali gép annak olyan mikrofon, webkamera, fejhalgató.

De hogy most még konkrét kikötés legyen az hogy HD felbontása legyen... Vegye meg az iskola, ha ennyire ragaszkodik hozzá. Sokaknál 2ezer nincs feleslegbe, nem hogy HD kamera, laptop meg minden.

2021. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én azt mondanám, akkor vegye meg, aki kéri. Probléma megoldva. Egyébként nem kérhet ilyet az iskola.
2021. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Alapítványi kínai magyar suliba jár a fiam. Idáig ilyen kérés nem volt, de ezen már kiakadtam. Az a gondjuk, hogy nem élesen látható a kép, nem jó a minőség.
2021. márc. 19. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha jobb ajánlatot nem kapsz, akkor ez elvileg jó, meg nem nagyon drága. De ez tényleg pofátlanság.

2021. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!