Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Chatrouletten kívül más...

Chatrouletten kívül más hasonló oldal? FONTOS!

Figyelt kérdés
a barátnőmmel már 2 órája keressünk egymást chatroulette . com oldalon de egyszerűen nem találjuk egymást és már mindkettőnk nemi szerve kivan.... Valaki tud hasonló oldalt ahol lehet webcamolni ingyen vagy esetleg van lehetőség privát szobára VAGY hogy lehetne egymást megtalálni egyszerűbben chatruletten(ország szűrő és csak webcam szűrő be van kapcsolva)? skype nem érdekel mert ott szar a minőség, fordítva van a kép és szar! kösziiii 21/F

2014. jan. 11. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
skyperól hallottál már,esetleg féjszes webcameráról?
2014. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
omegle ?
2014. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
bocs nem olvastam el végig,akkor marad a féjszes
2014. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hááát ha a barátnőd a te nemi szervedet nem is látta, de 2óra alatt minimum 10-20pasiét biztos :D
2014. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

oocam.com

dovisio.com


itt mindenki kap egy kódot, és ha kicserélik az emberek a kódjaikat, akkor egymást tudják nézni.

de én sem értem, miért nem jó a skype?

2014. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a #6 os válaszoló köszi! ilyen oldalakra gondoltam. skype azért nem jó mert ott valamirét forditva van a kamera nézett és nem értjük hogy miért meg tiszta pixel az egész pedig HD camunk van.
2014. jan. 12. 16:04
 8/8 anonim válasza:
61%
inkább nyald ki.
2014. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!