Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud segiteni? (Ram...

Valaki tud segiteni? (Ram probléma.)

Figyelt kérdés

Na az van hogy 2x4-es ram van belepakolva a gépembe de az erőforrás kezelő a Hardverek számára (A BIOS és a periferikus eszközök egyes illesztőprogramjainak fenntartott memóriának) 4669 Mb memóriát foglal le, ezzel konkrétan felzabálva az egyik memóriát illetve másikból is 1 kicsit... Ez miért lehet? Sok esetben ez miatt hátrányba kerülők, lásd 1 játék futtatása vagy 1 alkalmazás elinditása ami zabálja a ramom.

Továbbhaladva 2300Mb ram van használatba és maradék 1200 pedig a készenléti...

Egyedül a hardverek számára fenttartott 4-5 gigát sajnálom mivel tényleg nem értem mitől zabál enyit..

Amit lehet tudni a gépről és ami szerintem eheti a ramot de nem ennyit: A videókártya integráltan van beleépítve és a típusa AMD Radeon(TM) R7 Graphics.


Valaki tudna segiteni hogy mit lehet kezdeni?

Vagy csak a bővités segithet?


Előre is bocsánatot kérek a helyesírási hibákért.



2021. márc. 21. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A BIOS-ban nézd meg mihez rendeli a sok RAM ot, gondolom a videokártyához
2021. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lejebb lehet venni?
2021. márc. 21. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, a BIOS-ban nézd meg
2021. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csak nekem hülyén mutattja a biost de megprobálom:/
2021. márc. 21. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!