Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyomtatásnál miért van mindig...

Nyomtatásnál miért van mindig felül és az egyik oldalt kb 1-1,5 cm (fehér) margó?

Figyelt kérdés

Hp DeskJet 2710-em van és ha bármit nyomtatok vagy szkenelek akkor, mindig elcsúsznak a dolgok (balra és alulra kb 1,5cm-t, tehát felülre és jobboldalra ebben a sávban nem nyomtat), hiába állítom be nyomtatási nézetben az oldalhoz igazítást és stb.


Erre van valami megoldás, vagy egy hulladék semmirevaló nyomtatót vettem?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2021. ápr. 1. 10:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Sőt most megnéztem egy kinyomtatott papírt és 2cm-el van elcsúszva az egész.
2021. ápr. 1. 11:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá esetleg vezérlőprogram, vagy hasonló ? Talán azzal kilehet javítani ezt a problémát.
2021. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát egyelőre csak egy gyári hp "alkalmazást" találtam hozzá, ami mutatja a patronok töltöttségét, meg lehet onnan indítani nyomtatást, ilyenek, de abban nem találtam ilyen opciót.

De köszönöm a javaslatot!

2021. ápr. 1. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!