Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért halk a YouTube a telefon...

Miért halk a YouTube a telefonomon?

Figyelt kérdés
Én YouTube-on szoktam zenét hallgatni az iPhone telefonommal. Arra lettem figyelmes, hogy néha random halkabb, valamikor meg rendkívül hangos, olyan normális, na én azt szeretem. Hihetetlenül zavaróan halk, pedig maximumon van a telefonomon a hang. Nem értem...Na és amióta figyelem, a világért sem volt hangos, állandóan halk, zenét sincsen kedvem már hallgatni így..Van ez a hangerőszabályozás, amit automatikusan ki is szokott dobni, na ott próbáltam valamit ügyködni, de semmi, így is, úgy is halk...Mi lehet a probléma? Én elsősorban YouTube-on vettem ezt csak észre.

2021. ápr. 2. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak zenék amik halkabbak!

A klippesek például szinte mindig.

Lyrics kulcsszóval keress rá!


Amúgy tudtad, hogyha Safariból használod előfizetés nélkül is tudod lezárt kijelzővel/kép a kép módban

és háttérben is hallgatni?

Nem mellesleg ha reklám blokkoló is van fent akkor még reklámok sem lesznek benne!

Ehhez előfizetés sem kell!

2021. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!