Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims 4 [135dec40:3fbbecd0:0000...

Korina003 kérdése:

Sims 4 [135dec40:3fbbecd0:00000064:0000000] hibakód?

Figyelt kérdés

Sziatok!

A kedves sims 4 (tegyük hozzá, hogy nem megvásárolt verzió.) eddig soha nem szórakozott velem, de letöltöttem egy frissebb verziót...4x is...és 4 különbözőt. És akármit csináloK kiírja a következő hibaüzenetet:


Unable to start:


Initialization error at start up.


[135dec40:3fbbecd0:00000064:0000000]


Utána néztem, néztem róla videót. És semmi. Próbáltam a windows biztonságon belüli vírusbiztonságos, mappa hozzáféréses dolgot is, de semmi. Ha valaki esetleg járt már az én cipőmben tudna segíteni? Mert ilyen problémával még nem találkoztam és nem tartom magam egy számítástechikai zseninek. 😅😅

Nekem az is jó, ha valakinek bevált egy oldal a letöltés szempontjából és lenne olyan kedves, hogy elküldi a linket, mert már nagyon játszanék vele és 3. Napja szerencsétlenkedem 😅

Válaszokat előre is köszönöm!

Ui: kritizálásra, okoskodásra, leírásra, lenézésre nem vagyok kíváncsi. Mint említettem nem vagyok egy számítástechnikai zseni. 😊😊😇



#The Sims 4 #135dec40 hiba
2021. ápr. 3. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!