Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Huawei P9 Lite 2017 alkalmazás...

Huawei P9 Lite 2017 alkalmazások SD kártyára való telepítése?

Figyelt kérdés

Lényeg lent, itt fent meg a rizsa:


Már nem tudom hányszor szidtam szegény telefonom, amivel egyébként semmi bajom nem lenne, ha nem jelezné állandóan hogy tele van, miközben alig van rajta valami.

Van benne egy 32-es SD kártya, és a képeket videókat gond nélkül oda menti, azzal nincs gond. Minden mást viszont a telefon tárhelyére. Hiába van beállítva hogy az SD kártyára telepítsen. Spotify offline fájlok is elméletileg az SD kártyán vannak, Googe Drive Offline adatok szintén, ezeken kívül elméletileg az alkalmazások foglalnak kb 7,3 gb helyet, és van még 2,2 gb "Other". Erre nem jövök rá hogy mi, már volt gyári visszaállítás és rövid idő után visszajött ez is. Arra gyanakszom hogy a Spotify és Google Drive is hiába van SD-re állítva, azt is a telefonra menti, de én már nem tudom...


Lényeg:


Valaki tud arra megoldást hogy SD kártyára telepíthessem, illetve átrakhassam valahogy az alkalmazásokat? Arra van mód hogy a gyári felesleges alkalmazásokat töröljem teljes egészében?

Rootolni nem tudom szeretném-e, bár azthiszem igazából mindegy, szóval ha valaki olyan megoldást ír, attól sem tekintek el.


Bárkinek bármi tippje van, szívesen fogadom!


(Egyenlőre nem szeretnék új telefont venni, mert tényleg csak a tárhely nem elég, plusz a jogsit+autót szeretném előtérbe helyezni jelenleg.)



2021. ápr. 5. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szenvedek. Rootolással, lehet hogy át lehet állítani, elsődleges tárhelynek az Sd kártyát.
2021. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!