Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok levágni videó...

Hogyan tudok levágni videó végéről egy hibás részt? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kérnék egy kis segítséget.


Egy torrent oldalról letöltöttem a THE PACIFIC - A HŐS ALAKULAT című filmsorozat mind a 10 részét.

A filmek kiterjesztése .TS Ez még nem lenne gond a gépen simán le tudom játszani például a VLC playerrel.


Viszont az asztali DVD lejátszóm nem tudja ezt kezelni.

Ezért gondoltam átkonvertálom a filmeket DVD formátumra és kiírom DVD lemezre.


Ehhez a művelethez az AVS VIDEO CONVERTER 6.3.1 programot használtam. 9 részen át semmi gond nem volt vele. simán át konvertálta és ki is írta a DVD-re. tökéletesen működik az asztali lejátszón is. Viszont az utolsó 10. résszel meggyűlt a bajom. Ugyanis 96%-nál megállt a konvertálás és le is állt a program is. Megnéztem a filmet hogy mi lehet a baj vele és valóban a film végénél van egy kis ugrás a filmben pár másodperces ugyan csak de ettől nem tudott tovább konvertálni. Ezért gondoltam hogy akkor levágnám a film végéről azt a kis részt ami hibás. És akkor konvertálnám át olyanná mint az összes többit.


Milyen programot ajánlotok arra hogy levágjam a .TS kiterjesztésű filmből a maradék kb 4 percet/már csak a szereposztás lenne az szóval nem lenne kár érte/


virtul dubbal, movie makerrel, még a speed video spliterrel se nem tudtam megnyitni a TS kiterjesztésű videót. anélkül hogy levágnám a hibás részt a végéről nem tudom konvertálni más formátumra a TS kiterjesztést meg nem tudom mivel megnyitni a szerkesztéshez.


Kérem segítsetek mit tudok tenni....


előre is köszönöm a válaszokat


2010. aug. 20. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Próbáld újra konvertálni a hibás részeket, lehet, hogy csak megakadt a gép művelet közben és ezért lett hibás, feltéve, hogy az eredetiben nem volt hiba.
2010. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet félreérthető voltam. az eredeti a .TS kiterjesztésű a hibás amit át akarok konveretálni. nem az amit átkonvertáltam.
2010. aug. 20. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!