Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet panaszt tenni a...

Hogyan lehet panaszt tenni a YouTube ellen? Nem az automata rendszerbe bepötyögött válaszra gondolok , hanem egy igazi élő emberes, hivatalos válaszos panaszról,ami nem tünik el nyom nélkül!

Figyelt kérdés

#YouTube #fordítás #panasz #hivatalos válasz
2021. ápr. 10. 09:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez nem egy tartalom szolgáltató hibája. Ettől függetlenül nekik is próbáltam jelezni,hiszen nagyon sok feliratkozót elveszíthetnek emiatt és gondoltam majd kiharcolják Ők, hogy rendesen működjön. De, kicsi vagyok ehhez (is) Ők se seagálnak.
2021. ápr. 10. 15:00
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez nem Chrome bővitmény. Bár létezik olyan. De, mivel az alap YouTube hibás a Chrome bővítmény se tud segíteni.
2021. ápr. 10. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!