Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mai nap frissitettem Win...

Mai nap frissitettem Win 7-ről win10-re, hivatalos, egyetem miatt, és azóta nem működik?

Figyelt kérdés
asmtxhci.sys Ilyen hiba miatt ahogy elindul a gép, egyből megáll és kék képernyős hiba jön ki, aztán eléri a 100%-ot de semmi nem történik. A gépen lehetetlen dolgozni, mert ugy egyből lefagy, ha pedig rendszer indulas elott akarnek valamit csinalni, de jelszót kér, holott nem volt beallitva soha jelszó. Valakinek tipp?

2020. jan. 16. 20:13
 1/6 anonim válasza:

Telepítsd fel az operációs rendszerednek megfelelő drivert:

[link]


Ha nem megy akkor csökkentett módban próbáld:

[link]

2020. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, viszont mint írtam, jelszót kér hozzá, amit emlékeim szerint soha nem állítottam be, így nem is tudom mi lehet az. :/
2020. jan. 16. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor kér jelszót? Mert azt írtad egyből lefagy...

Nem PIN kódot kér?

2020. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bekapcsolom, kéri az alap dolgokat hogy beállítsa, ilyen helymeghatarozas stbstb, felall a rendszer, es kb 10mp, aztan kék képernyő. Az első kommentben a 2.linket próbáltam te a Felhasználóhoz kér jelszót. :/
2020. jan. 16. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért jobb a tiszta install..

Csak a serialt olvasd ki a win7-ből ha már lekopott a matricáról..

2020. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Win10-et rufus-szal kiírod egy pendrive-ra, és az egész rendszert újratelepíted. Elvileg fel fogja ismerni a hardvert, és nem kell új kulcsot beszerezni, de ha nem, akkor 10euro.
2020. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!