Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube-on nem enged korhatáro...

Youtube-on nem enged korhatáros videókat megnézni, hozzá kell adnom a személyimet vagy a bankkártyámat. Miért van ez? El lehet valahogy kerülni?

Figyelt kérdés
Nem fogom megadni se a személyimet megadni, bankkártyámat meg aztán végképp nem. Most én pl az Earthlings című filmet szeretném megnézni, ezerszer láttam már, most viszont nem tudom megnézni így, pedig nagyon tanulságos dokumentumfilm :/ Viszont körbekérdeztem pár embert, náluk nincs is ilyen, max simán kiírja hogy korhatáros videó, mint régen eredetileg ahogy volt. Miért van ez? Hogyan lehet kiküszöbölni? Nálatok is van ilyen?

2021. ápr. 12. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

a #3-as hozzászólásomban írtam már erről.

2021. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
91%
nekem van egy alternativ fiókom a sajátom mellet valahogy 2 van ilyenkor arra rámegyek és máris engedi nem tudom miért van ez de engem is idegesít. és nem vagyok hajlandó megadni bankártya adatot vagy fotót mert ez már tul személyes azért..
2021. ápr. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
nem csak hogy korhatárosat nem enged hanem olyanokat sem amikben épphogy csak vért mutatnak, yuri anime, pár zene szöveg videót se enged érthetetlen
2021. ápr. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Én sosem értettem ezt a rettegést.

Onnantól, hogy Windows-t és/vagy Android-ot használsz, már többet tudnak rólad, mint te magad. Nem ezen fog múlni, hogy az általad odaképzelt háttérhatalom, pont a te milliárdokat érő születési dátumodat megszerezze.


Az elejét úgy fotóztam le, hogy a fényképre egy vizes üvegdarabkát tettem, így látszódik, de nem kivehető.

Az okmányazonosítót és CAN számot pedig egy fekete papírcsíkkal eltakartam.

A hátulját pedig úgy, hogy szintén 2 helyen az okmányazonosítót letakartam, anyám nevét letakartam, illetve a QR-kódra is tettem fekete papírdarabot.


El is fogadták.


Így milyen adatokat tudtak meg rólam?

1. Név: Ez nem titok. Simán megadható.

2. Nem: Szintén nem titok. Végképp nincs mire használni, csak statisztikához.

3. Állampolgárság: Szintén nem lehet visszaélni ezzel az infóval.

4. Lejárati dátum: Nem sokat ér vele.

5. Születési dátum: Ez az infó kell neki. De tudjuk mire. Visszaélni nem nagyon lehet vele.

6. Születési hely: Szintén nem olyan infó amivel visszaélhetnének.

7. Kiállítás dátuma: Nem sokat ér vele.


Nem kaptak olyan információt rólam, amit féltenem kéne.

2021. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
87%
Nem ér annyit egy vacak videó hogy kiadjam az okmányaimat érte és nem ez a gond hanem vgyunk páran akiknek nincs bankártya vagy hiába tölti fel a fotóth ha alapból fiatalos a kinézete ez által meg most a googleon áll hogy elhiszi hogy ennyi éves vagy vagy sem és akkor meg hiába küldted el..
2021. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!