Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elrontottam volna a feltöltést...

Elrontottam volna a feltöltést az ncore-ra?

Figyelt kérdés

Nem rég töltöttem fel egy torrentet, illetve megpróbáltam.

Valamit szerintem elrontottam, mert most az eddigi letöltött dolgokat nem seedeli, pirossal van kiemelve minden torrent. És azt sem látom, hogy töltöttem volna fel bármit is.

Pedig minden szabályt elolvastam, de valamit még is elrontottam.

Első torrentem.

Annyit látok most a torrentekben a trackernél, hogy "Nem hozható létre kapcsolat, mert a célszámítógép már visszautasította a kapcsolatot"

Illetve még a feltöltött torrent track-erében nem létom az ncore-t.

Minden más, általam letöltött torrent trackerében látom az ncore-t.

Amúgy megnéztem a feltöltött torrentemet, és ott azt látom, hogy 0 seeder és már mar van is pár leecher, tehát elékezdték páran letölteni.

Van, amikor az ncore rendszere rossz, de attól még ltnám a torrent kliensben a feltöltést, hogy tölötk fel valamit, de semmi.



2021. ápr. 12. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalon az első torrented vagy teljesen? A leggyakoribb hiba amit a kezdők elkövetnek, hogy a saját elkészített torrentet próbálják seedelni, amiben nincsenek trackeradatok.

Feltöltés után neked is le kell tölteni a saját torrented, és azzal fogsz seedbe állni, mert a letöltött torrentfájlban lesznek benne a tracker adatok meg a passkey, ami a felhasználódat azonosítja a rendszerben.

2021. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az első feltöltött torrentem.

De most meg törölték a torrentemet, mert nem megfelelő a leírás. Nem tudom mi nem tetszett nekik :D

2021. ápr. 12. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

A leírással kapcsolatban lesd meg a nCore wiki-t!

Üdv!

2021. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkerestem és nem értem, minden szempontot figyelembe vettem.
2021. ápr. 12. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!