Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítséget kérnék azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék azzal kapcsolatba, hogy közeledjek felé, miként szólítsam meg, miről beszélgessünk, még akkor is ha nem egyedül vagyunk, és akkor ha csak egyedül vagyunk?

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős lány, akivel már régóta ismerjük egymást és nemrég egy buliban is találkoztunk, táncoltunk is de sajnos nem sokat, meg beszélgettünk is de nem négyszemközt, nagyon tetszik nekem, de nem tudom hogy ő mit gondol rólam, mindig kisfiúként kezel, szeretnék összejönni vele, csak nem merek vele ilyenekről beszélni, mert ha elutasítana, akkor elég rosszul jönnlk ki a dologból mert nagyon sok közös ismerősünk van.

Köszi előre is az értelemes válaszokat 17F

A lány is 17 éves csak felettem járt egy osztállyal.


2010. aug. 3. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha nagyon szép, akkor szerintem csak akkor van esélyed, ha te is szép vagy, vagy gazdag, mivel idősebb. Sok szerencsét.


_________________

Egy próbát tényleg megér, hívd el valahova.

2010. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szépnek szép a lány,de ha én jól ismerem akkor őt nem érdekli az hogy vki mennyire gazdag,vagy mennyire jól néz ki,persze gondolom vmilyen szinten biztosan,csak remélem nem ez az elsődleges számára,személyesen nem nagyon ismerem igaz vannak közös sztoriaink de nem annyi mint vmi régi baráttal,elhívni meg nem tudom,nem tudom a számát se + az msn címét se,egyedül f*cebookon van fenn nekem,de én így nem akarom elhívni sehova,csak személyesen,de azzal meg az a baj hogy nem tudnáknk miről beszélgetni,szerintem...bár egy mozizás jó ötlet lenne,csak nekem sincs sok tapasztalatom a nöknél,mostanában csak egy rövid kapcsolatom volt,előtte meg ált.iskolás voltam
2010. aug. 3. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A legjobb ha elhívod valahova:)pizzázni,üdítőzni,stb...(mozi utána esetleg)attól meg ne félj,hogy miről tudnátok beszélgetni,mert valamelyikőtök csak elkezd egy témát.Pl hogy telt a napja,a hétvégéje,a nyáron volt-e/megy-e valahova nyaralni!hobbi,sport,filmek,könyvek,szóval színes a paletta:)

2010. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy tuti ötlet a temára ... mesélj neki mulatságos sztorikat :) olyat ami illik kb az ö szemelyisegehez es sokat tud rajta newetni :) ha sikerül , nyert ügyed wan :) newetni mindenki szeret... :)
2010. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3jó tanács!

1.Győződj meg arrol szeret-e téged ha nem ne eröltesd mert neked lessz kelemetlen.

2.Ha meggyözöttél akkor hivd el valahová de elöször semmi képegyedül vidd magaddal a haverokat.

3.Ha 2 vagytok romantikusan akkor szerintem te is tod...

2010. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!