Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Google Chrome-ban miért nem...

Google Chrome-ban miért nem lehet az előzményeket törölni? Hiába állok rá az Előzményeknél a Böngészési adatok törlésére, ott marad az összes addig látogatott weboldal...

Figyelt kérdés

Csak úgy tudom őket kitörölni, hogy ráállok egyesével a mindegyik mellett ott lévő x-re, vagy egyesével kijelölgetem őket aztán felül katt a Kuka ikonra.


Illetve még úgy is lehet, hogy magában a telefonbeállításokban Alkalmazások -> Alkalmazáskezelés -> Chrome -> Adattörlés -> Tárhelykezelés -> Összes adat törlése, viszont ekkor kitöröl a böngészőből mindent: mentett jelszavakat, űrkapokat, könyvjelzőket is.


Miért nem lehet normálisan törölni az előzményeket?



#törlés #Chrome #Előzményeket
2021. ápr. 20. 05:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem ugyanaz. Ctrl+h-nál vagy a myactivity.google.com-on töröld.
2021. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi nem ugyanaz? Amúgy megcsináltam ezt, de ugyanúgy ott vannak a böngészőben az előzmények.
2021. ápr. 20. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a History-ban előzmények vannak, a böngészési adatok pedig pl. a webhelyengedélyek és sütik.
2021. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Böngészési adatok törlésénél az első a "Böngészés előzményei"...


De abban igazad van, hogy valóban ott vannak a sütik és a webhelybeállítások is.


Szóval itt kell törölni, de valamiért nem csinálta.


Amúgy közben sikerült. Az Időszaknál át kellett állítani Mindenkorira és egyből törölt mindent. Valahogy elállítódott vagy nem tudom mi történt vele.

2021. ápr. 20. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!