Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne az FL STUDIÓBAN...

Hogyan lehetne az FL STUDIÓBAN a háttérzajt kiszűrni, vagy minimalizálni és felerősíteni a videóban a beszédet? - Rendőrségre kéne.

Figyelt kérdés

Felvettem, ahogy az egyik szomszédunk aki közveszélyes nekünk ugat. Csak az a bökkenő, hogy keményen fújt a szél, így a bizonyító dolgok kétharmadát érteni sem lehet.


Köszönöm, ha valaki segítene.



2021. ápr. 20. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Ha te nyúlsz bele a videóba, kiröhög a másik fél ügyvédje.

Majd ha kell, a hatósági szakértő megoldja.

2021. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
tudod, ez Magyarország... itt érettségizni kell énekből is, ha elismert producer akarsz lenni :[
2021. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Hosszú elmagyarázni, de itt egy link:


[link]


A szél búgására nem tudom, ha ez elegendő.

2021. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LakatosAnonymus ***** válasza:
Ne nyúlj bele, nem biztos, hogy elfogadják.
2021. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem nyúlok bele és igaza van az egyik kommentelőnek. Ha nagy a para akkor törvényszékisek megoldják.


Amúgy egyáltalán nem piniáner ügyről van szó. Egy közveszélyes elmebeteg terrorizál sok embert. Aki sajnos valahányadik szomszédunk.


Rendőrök a közelmúltban rendszeresen bevitték a pszichitriára, pár nap és kiengedték. És ugyanezt mondtam el nekik, meg bírósági beadványok is voltak. Semmi.


Egy rendőr meg mondta, hogy Gyámhatósághoz kellene talán fordulni. Megtettük, mellékelve a bírósági beadványt. Közben meg a háziorvosnál is jeleztem a személyt, ott a doki mondta, hogy vele nem áll szóba, meg tényleg veszélyes, és mondta, hogy elég sokan jelezték nála őt, semmi.


Én nem tudom milyen papírja van, de esküszöm kell nekem is olyan, mert bármit megtehet bűntetlenül.


De én a fentiek miatt lezártnak tekintem az ügyet. Rendőrségre, bíróságra nem fordulok, max ha nagyon balhézik levideózom. -Utóbbik rendőrk is javasolták, ahogy azt is, hogyha támad "nyugodtan megvédhetem magam".


És itt tudnék mit mondani főleg a rendőri szervekre, hogy miért hagyják ezt a rohadékot garázdálkodni, holott utálják is, főleg a körzetisek, de elmondásuk szerint nem tudnak ellene mit tenni, max az h pszichiátria.

hát nem hiszem el.

2021. aug. 31. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!