Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma kiporszivóztam a gépem.Vent...

Darklord88 kérdése:

Ma kiporszivóztam a gépem.Ventiket meg belül a többi dolgot.Amikor bekapcsoltam a gép csak sipolgat.Proci,VGA táp venti forog a vinyo is pörög.De a LED nem villog ami a vinyo dolgozását mutatja.Valakinek van ötlete mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom csak sípoló meg azt írja nincs jel a monitor. Eddig a router működött amikor a gép ki volt kapcsolva de most az sem működik.
2021. ápr. 23. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek csatlakozókat ellenőrizd, illetve, hogy pl memoriák nem-e mozdultak meg stb.
2021. ápr. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőkörben az, hogy kiporszívóztad. Jumpereket is könnyel lekapja, nem beszélve a statikus elektromosságról.
2021. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak földelt porszívóval szabad a gépbe nyúlni. Ha nem az volt (mezei háztartási porszívó), akkor a statikus elektromosság valamit kinyírt. Vagy a ramot, vagy a videókártyát, a sípolásból megtudod.
2021. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megoldodott köszönöm!Pár dolgot újracsatlakoztattam meg a bekapcsolonál volt 2 kábel ami kilazult ha leszedtem az elejét takarításkor.Lecikkszalagoztam a forrasztás és múködik most :)
2021. ápr. 23. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Földelt porszívót azért nem egyszerű találni.

Könnyebb a sűrített levegő spray, vagy egy ESD-safe ecset. Mással nemigazán szabad gépbe nyúlni. De utólag már mindegy is. Egyesével tesztelj mindent másik gépben. Az alaplam kézikönyvében pedig a sípolás le van írva, hogy mit jelent. van amelyiken van egy 2*7 szegmenses kijelző is, azon kiírt szám alapján is be tudod lőni az elpusztult alkatrészt.

2021. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Cikkszalag? 😃 Na, te is írhatsz a „hazugságban éltünk” csoportba 😃

[link]


Szóval amire gondolsz, az a szigszalag, azaz szigetelő szalag röviden.


És előttem levő kollega írja a tutit. Szgépet és hasonló elektronikai dolgokat fújatni érdemes csak. Lehet bíbelődni mással is, csak annak megvannak a veszélyei. Esetleg állati szőr ecsetet javaslok még, az nem töltődik fel.

2021. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!