Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop összekötése legegyszerű...

Laptop összekötése legegyszerűbben,hogy történik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már fiatal,es annyira nem értek hozzá!Filmet szeretnék nézni a rv n letöltés nélkul!Eddig letöltöttem,pendrivera kiirtam,és a tv n néztuk.De kaptam egy használt laptopot a fiamtol,es ezen keresztul szeretnem nézni!Szajbarágosan ha lehet..:)hogy lehet legegyszerubben összekötni?

Odáig eljutottam magamtol,hogy Hdmi kábelt bedugtam a tv be,es a laptopba!De a tv azt irja nincs jel!


2021. ápr. 25. 08:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Bocs kimaradt a cimbol,hogy TV vel!

Elso mondat ,rv helyett TV!

2021. ápr. 25. 08:08
 2/17 anonim ***** válasza:
Jó az összekötés módja, csak még egy lépést meg kell tenni. A laptop alapból nem mindig adja ki a jelet a kimenetre, ehhez az Fn+F5 gombokat kell lenyomva tartani és akkor megjelenik egy választó menü (csak a belső kijelzőre, kettőzés, kiterjesztés, csak a külső kijelzőre) ki kell választani a 2. vagy 4. lehetőséget és már lesz is kép. (Az F5 helyett más is lehet.)
2021. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi,megnézem!
2021. ápr. 25. 08:23
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ezeket lenyomva semmi nem jelenik meg.A gépházban is néztem, nincs e hasonlo beállitás,de nem találom.
2021. ápr. 25. 09:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy F5 lesz az. Asztalon jobb klikk, Képernyő beállítások, és ott a több képernyőa szekciónál állítsd be hogy ne csak a laptop kijelzőn jelenítse meg, hanem a másodikon is
2021. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az F5 billentyu lesz pedig.mert rajta van egy kis képernyo ikon..De mégse mukodik.
2021. ápr. 25. 09:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Próbáld Fn nélkül. Némelyik laptop beállításaiban nem kell hozzá, illetve állítható is a BIOS-ban. Szóval, ha Fn-el nem megy,próbáld nélküle, de az #5 válasza is jó megoldás.

Illetve még annyi, ha több HDMI bemenete van a tv-nek, akkor biztos az van kiválasztva, amibe a vezetés csatlakozik?

2021. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 lali51 ***** válasza:
A tv-n be kell állítani a forrást,hogy melyik hdmi-n bemenő jelet jelenitse meg.Távirányítón a source gomb benyomásával tudod kiválasztani.Még be kell állítani hogy a hang a hdmi-n menjen,ezt a hangszóró ikonra klikkelve tudod állítani.
2021. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a tv-t, majd kösd össze a laptoppal. Utána menj be a Gépházba a Windos-on belül, a start menüben lesz. Ott menj a legelső lehetőségre, a Rendszer-re. Majd ez alapból azt adja be de ha méfsem akkor baloldalt a Kijelző menüpont. Majd ha lentebb görgetsz akkor a felbontás és a tájolás rész alatt lesz olyan hogy Több képernyő, ez aalatt rögtön halvánnyal hogy Több megjelenítő. Az alatta lévő menüt ha megnyitod akkor a ott választhatod hogy csak a tv-n jelenjen meg, vagy mindkettőn ugyan azt mutassa, vagy azt hogy kiterjessze. A kiterjesztésnél ha azt választod ott egérrel át tudod húzni az ablakokat a tv-re. Illetve ha felmész vissza a tetejére, akkor ott betudod még állítani hogy melyik oldalt legyen a tv, hogy a laptop kijelzőjének melyik szélére tegye. Ha jobboldalra rakod a tv-t akkor jobb oldalra kell áthúzni, ha bal oldalra akkor bal oldalra kell áthúzni pl a lejátszót vagy a böngészőt. Illetve lehet még fenti és lenti irányba is.
2021. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Illetve ahogy az előttem lévő válaszoló is írta, a tv-n azt a forrást válaszd bementetként amelyikbe dugtad a kábelt a tv-be.
2021. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!