Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet sorozatbarát...

Hogy lehet sorozatbarát meghívót szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon szeretném használni ezt az oldalt, de fogalmam sincs hogyan lehet meghívót szerezni.Ez hogyan működik? Előre is köszönöm a segítséget

2021. ápr. 25. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kérned kell valakitől, aki hajlandó küldeni. Viszont itt ne kérj, mert ha jól tudom, az összes ilyen kérdést törlik.
2021. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom kérdezősködj körbe az ismerőseidnél, akár netes ismerősöknél is, hátha van valakinek.

#1 voltam

2021. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálattal tájékoztatunk hogy a folyamatos visszaélések miatt úgy döntöttünk hogy megválunk az eddig rendszertől, és nem osztunk havonta meghívókat. Amennyiben a változtatásnál rendelkeztél meghívóval, abban az esetben van 1 elküldhető meghívód.

Annak reményében hogy a támogató felhasználóink körültekintőbbek lesznek, számukra biztositunk meghívást korlátozott számban. Visszaélés esetén viszont a támogatástól függetlenül töröljük a meghívót és a meghívottat is.

Sajnáljuk a kellemetlenségeket, és azokat akik mások miatt kerültek ilyen helyzetbe, de jelenleg nem tudunk jobb alternatívát, az oldal integritásának védelmére és a visszaélések visszaszorítására.


Ha szeretnéd, hogy egy ismerősöd is tagja legyen a közösségnek, add meg az e-mail címét.

A meghívó fél a továbbiakban felelősséggel tartozik a meghívottjaiért!


Jelenleg elérhető meghívóid száma: 0 darab


Meghivót minden hónap elsején osztunk minden olyan felhasználónak, aki legalább 30 napja az oldal tagja, aktív tagja a közösségnek és a korábbi meghívottjai között nincs kitiltott felhasználó

2021. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Körbe kérdeztem már jó pár embernél az ismerőseim közül, sajnos egyikük sem tud küldeni :(
2021. ápr. 25. 19:46
 5/5 anonim válasza:
Most már kb sehogy. A sok visszaélés miatt az átlagos felhasznàlók már nem kapnak meghívót amit elküldhetnek. Csak azok akik anyagilag támogatják az oldalt. A még meglévő meghívókat is elvették, nekem már 9 volt havonta, mert 2012 óta tag vagyok, de mióta ez a mostani rendszer van , elvették az összeset.
2021. máj. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!