Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatbarát. Online-ra...

Sorozatbarát. Online-ra hogyan/kitől tudok meghívót szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrégiben találtam rá az oldalra, de sajnos minden felhasználónak szüksége van egy meghívóra aminek segítségével tudja megtekinteni az oldalra feltöltött tartalmakat. A kérdésem az lenne, hogy kitől, honnan szerezhető be a meghívó?

2019. jún. 24. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Olyan ember tud küldeni, aki már regisztrált az oldalra. Kérdezd körbe a barátaidat, ismerőseidet, hátha van valakinek.

Vagy van Facebook csoportja is van az oldalnak, ott is megpróbálhatsz kérni:)

2019. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
igazából az egy belterjes, nagyképű közösség, nem igazán érdemes velük foglalkozni! Amúgy a sorozatletöltés illegális!
2019. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Enoid válasza:

Pontosan ahogy a felettem iro irta!


Egy csöves troger oldal! Tarhálni azt tudnak de nincs sok videomegoszton ahogy irta valaki és ha egy vagy kettó van csak tuti, jogy a legrosszabon. A clipwaching nem indul el csak rejlámokat dobál. Töbször irtam miért nem vidstore vagy waaw pláne indára vagy videára teszik fel az Magyar is. Nehogy támogassák egymást! O nem! Meg egy reklámosak csak és ha megálitodd reklám mentesen indithatod ujra. Erre kitiltottak. Fiam küldött meghivot de azt is kitiltották meg a fiamat is! Gratulálok igazi Magyar! Igy kell. Nem tudom kié de egy igazi gyökér. Jah ncore jó! És nagyobb is szerintem. Ott meg nyomják a barátok közt meg éjjel napalt! Gratulálok. Szinvonal.

2020. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!