Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendeltem az apple-től egy...

Rendeltem az apple-től egy egyedi konfigos gépet. Érkezési időnek 10 napot ír még. 4 napja rendeltem meg. A rendelés jelenlegi állapota: Előkészítés a szállításra. Ezen a ponton jellemzően mennyi időt tölt a rendelés?

Figyelt kérdés
Nem türelmetlen vagyok, de 10 nap múlva amire Ígérik a masinát, nem fogom tudni átvenni legalább 2 hónapig.

2021. máj. 1. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A pontos érkezést senki sem tudja még, de ha 10 napot ír érkezésnek, akkor az valószínűleg úgy lesz. Hívd fel őket, hogy mi a teendő, ha akkor már pont nem tudod majd átvenni: 06 80 983 435
2021. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Tartani fogják azta a 10 napot. A CTO gépeket a a kért konfignak megfelelően le kell gyártani, ez pedig idő.

A megrendelés előtt is láthattad a kiszállítás várható idejét, talán nem kellett volna megrendelni ha már tudtad, hogy ilyen hosszú időre elutazol.

Vagy pedig arra a címre kellett volna kérned a ahol majd leszel a következő 2 hónapban.

Hívd fel őket, hogy módosítsák a címet.

2021. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm szépen

2. válaszoló

Szállítási időnek 3-5 munkanapot jelzett rendelés közben.

Talán nem kellene ennyire hülyének nézni a másikat :)

Talán a kérdésre kellene válaszolni ha ideírtál.

2021. máj. 1. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Arra válaszoltam, azon infók alapján amit megadtál. Tök jó amikor próbál az ember válaszolni egy kérdésre, de semmi infó nincs, aztán utána meg jól le vagyok baltázva, mert nem tudom hogy te mit láttál a monitoron.

Annak a gépnek meg kell érkeznie az európai elosztób a távolkeletről.

Annak meg külön örülj, hogy nem mondjuk az iStyle-nél rendeltél, mert ők valahogy még lassabbak. +2 hetet simán rá lehet számolni.

2021. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: a kérdésem csupán annyi volt, hogy az "előkészítés a szállításra" jellemzően mennyi ideig tart. Egy tapasztaltabb rendelőt kerestem, aki tudhatja ezt az infót. Túl ragoztuk.
2021. máj. 1. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"az "előkészítés a szállításra" jellemzően mennyi ideig tart"

Addig amig ideér a távolkeleti gyárból a CTO gép.

Az alap konfigokból van raktáron eu bázison is, de CTO-ból nincs.

Nem tudom mit rendeltél - talán te vagy aki 16GB-os MacMini M1-et szerettél volna. Ezt le kell gyártani, hiszen a Mac-ekben minden alkaltrész forrasztva, integrálva van. Nem úgy működik, hogy valaki kér egy nagyobb háttértárat, akkor azt gyorsan berakják, hanem rendelésnek megfelelően kell legyártani a terméket - kb mint egy autó esetében. Ehhez és a kontinensek közti szállításhoz pedig idő kell.


(CTO - configure to order)

2021. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Világos mostmár.
2021. máj. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!