Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az alábbi konfiguráció alkalma...

Stefan91 kérdése:

Az alábbi konfiguráció alkalmas GTA V (egyben Online/RP) futtatására?

Figyelt kérdés

- Intel Core i5-4400 3,1 - 3,3Ghz CPU

- Intel G43 Express chipset

- 8GB DDR3 1333Mhz RAM

- 500GB SATA3 7200rpm HDD

- DVD író SATA

- USB 3.0 csatlakozó

- Integrált Intel HD 4600 VGA

- Broadcom 10/100/1000 LAN

- 1x LP PCIe x16, 1x LP PCI

- 1x DisplayPort, Audio/MIC


Igazából Ps4 felhasználó vagyok, de szeretnék egy úgymond alapgépet is be iktatni a repertoárba, mellyel a fent említett játékkal szeretnék játszani, illetve ETS2-vel (Euro Truck Simulator 2).

Sajnos a számtech-es perifériákról keveset tudok, szinte semmit, s bár megnéztem a 2 játék gépigényét elvilegesen elfut ez alatt a konfig. alatt. Mindenesetre szeretném a Ti véleményeteket is kérni, kik jobban tudjátok ezeket a dolgokat.

Természetesen a későbbiekben szeretnék egy "erősebb" videókártyát beiktatni, amit néztem a(z) a MSI/Gigabyte GT 710 (2gb) kártya (20.000Ft), illetve a Zotac Geforce GT 730 (4gb) (34.000Ft).

Itt gondolom a PCI-e foglaltba mindegyik passzol?!

Elnézést kérek a sok fölös kérdésért, de csak rátok tudok e témában hagyatkozni!



2021. máj. 1. 12:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Bár elképzelhető, hogy már offos a téma, de megjegyezném akinek nem Full HD-s, s hasonszőrű igényei vannak, hogy Nekem a fentebb említett konfiggal tökéletesen fut az online. :)

Köszönöm ezúton is mindenkinek aki hozzászólt érdemben... :)

2021. máj. 9. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!