Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows 7-es gépemen szoktam...

7637676356345634 kérdése:

A windows 7-es gépemen szoktam 1v1-ezni és (egy minecraft server) és nemrég rátaláltam a drag clickre megy is elégé rendesen viszont a gépem nem érzékeli a sok kattintást, szóval ezt meglehet-e oldani valahogyan? (hogy érzékelje)

Figyelt kérdés

#Windows 7 #drag click
2021. máj. 4. 15:51
 1/1 anonim válasza:

Először is. Nem a géped nem érzékeli, hanem az egered. Az egered switch-e nem képes felfogni a kattintásokat, melyeket egyfolytában gyorsan "ütsz".

Általában azért van, mert kezdő vagy a dragclick-ben (gyakorolj többet), vagy azért mert silány egeret használsz.. Ügyelj arra, hogy olyan egered legyen, amin "puhább", úgy értem könnyebben lenyomható a klikk!

2021. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!